Majsterka v balerínkach

Azda neexistuje nikto, kto by si nepamätal príbeh dievčatka z Moldavy nad Bodvou, ktoré zvíťazilo v roku 2018 na bežeckých pretekoch, hoci bolo obuté len balerínkach. Jej snímka zo stupňa víťazov obletela celé Slovensko. Mnohí sa jej rozhodli pomôcť. Včera sa 12-ročná Annamária Horváthová opäť postavila na stupienok víťazov, tentokrát mala síce obutú bežeckú obuv, ale poradie sa nezmenilo. Talentované dievčatko sa tak stalo oficiálne Majsterka Slovenska v behu na 1500 m. Srdečne jej blahoželáme a tešíme sa spolu s ňou! Balerínkový príbeh pokračuje a veríme, že budeme o mladej dáme ešte veľa počuť. 🥿🥿

vyhra-beh-annamaria-balerinky
Annamária v roku 2018 kedy vyhrala v balerínkach

Majsterka Slovenska v behu

Annamária porazila v roku 2018 súperky v Behu pre zdravie v Moldave nad Bodvou. Vyhrala len v balerínkach a reakcie plné obdivu na seba nenechali dlho čakať. Mladý talent si vďaka fotografii, ktorá obletela svet všimol aj sponzor, ktorý jej zabezpečil vhodnú obuv. Dievčatko sa stalo súčasťou atletického oddielu-  Athletic Legion Club – Moldava nad Bodvou a stretlo sa dokonca aj s vtedajším prezidentom Slovenskej republiky Andrejom Kiskom.